Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy kissé zsíros már a...

Ha egy kissé zsíros már a hajam és nem szeretném megmosni, akkor hogyan hordjam, hogy ne legyen olyan feltűnő?

Figyelt kérdés
Kicsit váll alá érő sötétbarna hajam hajam van oldalfrufruval. És sajnos nem nagyon áll jól ha teljesen felgumizom és a frufrum is felcsatolom =/
2011. márc. 26. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szárazsampon.
2011. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

régen használtam...de szerintem szörnyű =/

kellemetlen érzés és viszket tőle a fejbőr

2011. márc. 26. 19:17
 3/13 okéokésokés ***** válasza:
0%
hogyhogy nem akarsz hajat mosni?nem vagy te kicsit igénytelen?:D ha meg a hatás miatt nem akarod emgmosni akkor mosd emg és öntsed le sörrel és hagyjad úgy emgszáradni:P
2011. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondok egy tuti tippet: Mosd meg!

Amíg kivárod, hogy válasz érkezzen a kérdésedre, már rég megmostad volna, ha gyors vagy. Még ha hosszú is a hajad. Én mindennap megmosom. Sosem zsíros, és mindig úgy áll, ahogy én akarom.

2011. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1..minden mondható rám de az h igénytelen az egyáltalán nem :D

2..akkor rosszul fogalmaztam meg a kérdést..annyira nem zsíros h megmossam miatta a hajam, csak engem egy kicsit zavar

3.. és naponta hajat mosni nem nagyon egészséges =/

2011. márc. 26. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
tegyél rá hintőport
2011. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 okéokésokés ***** válasza:
akkor elnézést:)és amúgy naponta tényleg egészségtelen
2011. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Polinárk Emm válasza:
Kendő, sapka...
2011. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja,mert zsíros,koszos fejjel mászkálni egészségesebb..
2011. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hajráf,vagy fogd össze, ha így nem tetszik mosd meg nem nagy dolog és te is jobban érzed magad csinosan....Nekem is hosszú dús hajam és 2naponta mosom,túlélem én is!
2011. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!