Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi hajmosás miatt...

Mindennapi hajmosás miatt korpásodik a hajam. Hogy tudnám mindennap megmosni úgy hogy ne korpásodjon?

Figyelt kérdés

ha.pl. minden nap mosnék hajat natural(TERMÉSZETES és nem kémiai szereket tartalmazo ) sampont használnék akkor továbbra is korpásodna a hajam?

Úgy csinálnám hogy : - megmosom

- sampont (szerintem [link] Ez jó lenne de nem tudom Véleményeket )

- leöblítem ( azt mondják 2x kell le öblíteni)

- és végül meg szárítanám (de lehet nem kéne mert az kiszáritja a fejbőröm és attol is korpásodhat.nem?! )

Véleményeket köszönöm:)


2011. okt. 9. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad olyan gyakran mosni. Nem feltétlenül a sampon károsít, hanem az, h a hajadról lemosol mindent, a faggyúréteget is, ami védi. Ezért korpásodik a te esetedben. Tehát mindig kb min 2-3 naponta moss, de én hetente szoktam, és úgy nincsenek ilyen problémááim :D
2011. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha pl. el kezdeném úgy mosnám meg hogy Vasárnap, Kedd, Csütörtök?! (azaz 2naponta) akkor abba maradna a korpásodás? :O
2011. okt. 9. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mi az a korpa? ha a fejbőröd ki van száradva, emiatt hámlik. A sampon is szárítja a fejbőrt... megvan az összefüggés?

Ne moss mindennap hajat! Én vasárnap és szerdán mosom meg. Te használj balzsamot is, és valami korpásodás elleni sampont vagy legalább egy kamillateás öblítést! Hülyeség a 2x öblítés, ez csak reklámszöveg, hogy jobban fogyjon a sampon! És a szárítástól nem korpásodik jobban a haj.

Remélem, tudtam segíteni :)

2011. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudod, mi az a korpa? ha a fejbőröd ki van száradva, emiatt hámlik. A sampon is szárítja a fejbőrt... megvan az összefüggés?

Ne moss mindennap hajat! Én vasárnap és szerdán mosom meg. Te használj balzsamot is, és valami korpásodás elleni sampont vagy legalább egy kamillateás öblítést! Hülyeség a 2x öblítés, ez csak reklámszöveg, hogy jobban fogyjon a sampon! És a szárítástól nem korpásodik jobban a haj.

Remélem, tudtam segíteni :)


igen azt tudtam hogy azért hámlik (korpásodik) a fejbőröm mert a sampon kiszárítja.

a Balzsamot csak a hajvégere vagy az egész hajamra (fejbőrőmre is ) rakjam rá?

a kamilla tea öblítés az tényleg hat?:O

igen köszönöm=)))))

2011. okt. 9. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok :) és balzsamot az egész hajadra (a fejedre is) rakj, mert ápolja a fejbőrt. És én a kamillateás öblítéssel még nem próbálkoztam, de az egyik barátnőmnek nagyon bevált! Hagyd kihűlni a teát, majd minden samponozás meg balzsamozás után a vides hajadra öntsd rá, majd alaposan vízzel öblítsd ki.

Remélem, ismételten tudtam segíteni :D

2011. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer mosom, de így is korpásodik :S Mit csináljak, mivel mossam?
2011. okt. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)))))))
2011. okt. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!