Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik pakolást használjam...

Melyik pakolást használjam hosszú, roncsoltvégű, töredezett hajamra?

Figyelt kérdés
Ami tényleg segít...:)
2011. márc. 27. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, ami tényleg segít, az az olló. Ess túl rajta, minél tovább halogatod, annél többet kell majd vágni egyszerre.

Utána meg amelyik szimpatikus, nagy csodát egyik se művel. De úgyis jönnek mindjárt és ajánlják a ricinust, meg a placentás fodrászkellékesben kapható pakolást. :D

2011. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem hátközépig érő hajam volt és annyira el volt töredezve , hogy vállig érőre le kellett vágatni. Aztán este sírtam a hajam miatt , de utána rájöttem hogy jól döntöttem , hogy levágattam mert később még többet kellett volna levágni. Szóval szerintem is ess túl rajta minél hamarabb.
2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ollósat.

Utána pedig a hajtípusodnak megfelelőt.

2011. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kókusztej
2011. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előszöris mindenféleképpen vágasd le az eltöreezett hajszálakat, utána irány a fodrászkellékes és Serical latte tejproteines pakolás :)
2011. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!