Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajradírral le lehet hozni a...

Hajradírral le lehet hozni a fekete hajfestéket?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy működik ez a dolog és kb mennyibe kerül?
2009. febr. 25. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én fodrász ismeröstöl vettem, kb 2-3 éve volt 1000 ft körül,most nem tudom mennyi. Ez hasonlit a szivatáshoz,csak nem roncsolja annyira a hajat. Én is fekete hajra kentem, de 2-szer legalább meg kell ismételni,mert elsöre csak kicsit világositotta ki. De ha nem akarsz sokkal világosabbat,akkor lehet hogy 1-szer is elég,ez a hajszerkezetedtöl is függ. Az enyém vöröses lett,de mint tudjuk,a haj pigmentácioja vörös,szivatásnál is vörös lesz. Szóval én otthon csináltam magamnak,nem tudom,hogy fodrász mennyiért vállalja,kérdezd meg.
2009. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En a helyetekben nem probalkoznek ezzel otthon, plane nem fekete hajjal. Az ilyen szereket egyenletesen kell felkenni, kulonben foltos lesz, az sem mindegy,h utana hany szazalekos festekkel fested be a hajad. Szerintem a cel erdekeben menj el egy fodraszhoz!
2009. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!