Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltüntetni a...

Mivel tudom eltüntetni a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

hát amitől javulhat:rendszeres testmozgás,sok folyadék,egészséges táplálkozás,masszírozás-vérkeringés beinditása

eltűnni nem tudom hol eltűnik e,de szebb lehet

2011. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot!:)
2011. márc. 31. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:

úgy, ahogy az első írta. Főleg a futás-úszás a legjobb.

Ilyen tablettákat meg kencéket ki se próbálj, népbutítás az egész:)

2011. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyàltalàn nem népbutítàs az összes. nekem van kencém és bizony hasznàlt..
2011. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és mégis milyen kence? Kíváncsi lennék rá:) mert én amiket eddig használtam sajnos egyik sem hatott, de mégis mindig megvettem, hogy "na hátha ez majd használ" de sehol semmi:S

pedig nem is vagyok olyan durván narancsbőrös, de épp elég ahhoz, hogy zavarjon

2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a TopShop-os Cellulitis-es majdnem maszírozó géppel..teljessen eltűnik..bárhonann..meg például a melleidet is szépen megemeli(nem arra céloztam h lógnak a melleid..nem ismerlek félre ne értsd)
2011. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem ilyen görgös krémes bigyuszom volt

nem csak narancsbörös volt a combom (az még mindig az)

de nagyon csúnyàn fel is volt repedezve a böröm.piros volt

aztàn hasznàltam, görgettem és jött belöle a krém közben és a piros hegek kifehéredtek és kisebbek lettek és feszesebb is lett a combom

szerintem ez biztosan megéri, a többi nekem se nagyon jtöt be

2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" nekem ilyen görgös krémes bigyuszom volt "



És ennek a krémnek mi a neve??ha tudod leírod légyszi.:) köszi.

2011. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

abban biztos vagyok, hogy a futás és a sok víz nekem nagyon jótékonyan hatott...két hét alatt iszonyatosan sokat feszesedett a böröm, nem elég, hogy simán is alig látszik már, összenyomva a bört is halványabb lett sokkal:):):) heti háromszor futok kb minden reggel, sok vizet igyekszem inni...ezenkivül zumbázok, picit jobban odafigyelek az étkezésemre és tényleg nagyon hatásos volt ez igy...ezt még spékeld meg maszirozással és nagyon jó lesz:)

22L

2011. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
paprikaolajjal kendd be a tested, csavarj rá fóliát, fontos h térd alatt kezd el csavarni, ha kell egészen a melledig csavard be, ha van kedved mozogj is, 30-40 percig legyen rajtd, be is feküdhetsz az ágyba, a lényeg h melegedj ki rendesen.... nekem ezzel eltűnt, sőt, majdnem 10 kilót is fogytam.
2011. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!