Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet eltűntetni a...

Hogy lehet eltűntetni a narancsbőrt? Mert ezek alapján tuti el lehet vhogy

Figyelt kérdés

egy csomo modell régebben narancsbőrös volt és ráedzettek vagy én nem tudom de mostmár nem azok. most a képekre gondolok amiket kiretusálnak hanem a kifuton látszik, karolnia kurkova egy jo példa erre


[link] régen


[link] most


ezt hogy lehet elérni?


2011. máj. 4. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A megfelelő diéta és a mozgás, sport a kulcs tényező, de gondolom ő szépségszalonba is sokat jár, ahol kezelik, plusz vannak gépek, amikbe beül, és az is stimulálja a zsírszöveteket.
2011. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mire erre a megfelelő diéta és mozgás? ez volna a kérdés:)
2011. máj. 4. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a modellek alapvetően elég sok pénzt áldoznak erre, egy-egy kezelés több 10ezer forint (sőt...)

Krémek is több ezerért vannak.

Meg ugye jóformán nincs más dolguk, mint hogy a személyi edzőjükkel töltsék a napot.

Amúgy sok futás, biciklizés, aerobic, stb, meg rengeteg víz, kaja meg csupa zöldség-gyümölcs,kb semmi édesség, finomított termék, vagy bármi amiben színezék, vagy tartósítószer van, mert azok okozzák.

2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vákumos narancsbőrkezelés + spinning
2011. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt.

de én edzettem, persze nem túl keményen, csak úgy naponta egyszer-kétszer leguggoltam. hetente mentem szaunába, ami télleg feltűnően jót tett neki. egy olyan 4 alkalom után el is tűnt..

ha a szaunát nem tudod vagy nem használhatod, állítólag, ha étcsokoládét eszel (pl. egy sor naponta) az is jót tesz. az is jót tenne neki, ha maszíroznád azokon a felületeken...

2011. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vékony lány vagyok mégis a fenekem és combom durván narancsbőrös. Igaz nem is sportoltam. Most már egy jó ideje sok vizet iszok és tornázok. Nem tudom, hogy lesz-e látszata, mert még csak vasárnap óta csinálom, de szerintem az edzés nagyon fontos. A diétát nem tudom, mert én nem diétázok, mert igy is vékony vagyok.
2011. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vékony vok, plusz nagyon sokat sportoltam- most már kevesebbet mégis van 16 éves korom óta. Genetika...lehet a szaunát kipróbálom, mert nekem semmi nem használ 22/L
2011. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!