Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Távolitsam el a honaljszörzete...

Távolitsam el a honaljszörzetemet?

Figyelt kérdés
18/F vagyok,és az lenne a kérdésem,hogy férfi létemre távolitsam e el a hónaljszőrzetemet.. és ha igen akkor mivel? borotvával? előre is köszi.
2011. márc. 31. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés.

Sok pasi borotválja, de nekem az olyan furcsa...Most lehet lepontozni és jönni a higiénia szöveggel meg az igénytelenséggel, de nekem olyan furcsa ha egy pasi tök csupasz. Még ha a hónaljáról is van szó. Nem mondom, hogy szép látvány az ha nagyon hosszú (most hirtelen a VV-ből Alekoszt tudom említeni mert neki hát elég érdekes...) de a csupasz sem tetszik nekem. Esetleg levagdosni rövidre?


Amúgy ha fiú lennék én sem tudnék dönteni hogy milyen legyen. :D

2011. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%

Ha b.zi vagy akkor távolítsd el láncfűrésszel...

Nem kell azzal semmit se csinálni, elég a dezodor.

2011. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen. Sokkal jobb, mert kevésbé büdösödsz. Meg szebb is. Én mindig leborotválom, Legjobban akkor szeretem mikor van egy kicsi rövid. De sose hagyom, hogy el nőljön.
2011. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a barátomnak is "csupasz" a hónalja de szerintem úgy sokkal jobb.
2011. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Girlnextdor válasza:

az en baratomnak is csupasz:) szerintem az ugy a jo, igenyes apolt. ajanlom a borotvat mert az kevesbe faj es a fiuk alltalaban nem birjak a gyantazast, meg az korulmenyes is, vagy lehetoseg kent meg ott van a depilalo krem az sem rosz s azzal meg sem vaghatod magad:)

21/L

2011. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

engem nem zavar


abszolút nem vagyok büdös miatta, ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam :)

2011. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatom szerint sokkal jobban izzadt a hónaljam ameddig szőrös volt. De ez logikus is: hogy izzadsz jobban nyáron bundáskabátban vagy anélkül? Semmi bajom azokkal akiknek tetszik ha szőrös de nekem ez személyes igényesség és higiéniai szempont.
2011. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szőrösebb típus vagy és csak a hónod alját borotválod ki, akkor úgy nézel majd ki, mint egy bunda, amit két helyen kirágott a moly. :)


Ha idegesít a hónaljszőr, akkor vágd vissza hajvágóval, vagy testszőrnyíróval. Nagy előnye:

- Nem fog szúrni

- Férfias és ápolt

- Nem gyulladnak be a szőrtüszők


Nekem ez jön be.

2011. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem szégyen a homoszexualitás, nyugodtan borotválhatod.
2011. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem borotváld le.. Ez számomra egy higiéniai alap:)

19l

2011. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!