Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok száraz-igénybe...

Ajánlanátok száraz-igénybe vett (festett, dauerolt) hajra sampont, balzsamot, pakolást? Nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél kapható 1000ml-s tégelybe kapható tejproteines hajpakolás!!!! :) 900 ft körül vettem még valamikor tavaly!:) Ez igaz pakolás, és nem balzsam, de én nem is használok balzsamot már nem is tudom mióta, csak pakolást!:)

Időm is van, tehát egy kettőnek leírhatom a nevát, ami nekem nagyon bejött!:) Meg én utána beszoktam fújni hajsprayvel...most erre nem térek ki, max ha érdekel leírhatom ezt is, hogy abból melyikek jöttek be!:)


Pakolások:

1: Garnier Fructis azonnali regeneráló hajpakolás 200ml

* nagyon jó az illata, és lehet bemesélem magamnak, de szerintem nagyon jó is!:)

2:Franck Provost hajöblítő 750 ml

*antioxidánsokkal dúsított és fényesebb lesz tőle a haj!:) szerintem ez is nagyon klassz kis termék :) 1000 ft volt kb:) (Müllerbe vettem)

3:Gliss Kur hajregeneráló vaj-pakolás 200ml

* JÓ ALAPOSAN KIKELL ÖBLÍTENI!!

4:Herbal Essences száraz törékeny hajra 200ml

* ez is nagyon jó,de tényleg, és a dm-be most azt hiszem 500 ft körül van 1200 helyett...vagy valami ilyesmi!:) Mondjuk ebből nekem 2 féle is van:)

5:Serical Milk Protein Hajpakoló krém 1000ml

* Az absz. Nr.1. a hajat fénylővé és puhává teszi..különösen szőkített, elvékonyodott, dauerolt hajra ajánlott!:) És ez árban is verhetetlen!:)))

2011. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tejes hajpakolás tényleg nagyon jó!:) Amit még ajánlani tudok azok a Gliss Kur pakolások. Nekem van tejes és Gliss Kur is, felváltva használom őket.A lényeg, hogy a tejeset is hagyd fenn 1órát és a Gliss Kur-t is nyugodtan hagyhatod 20-30percet, nem baj, hogy a dobozra csak 1-2perc van írva, nekem sokkal hatásosabb volt ha tovább hagytam fenn:)


19/L

2011. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Hát az,h 2percig hagyd az semmi! Sztem is 30 vagy 1órára maradhat.:)
2011. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!