Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha nem borotválom a...

Ciki, ha nem borotválom a lábamat, meg a kezemet (hanem szőkítőt használok)?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, hála istennek nem vagyok olyan szőrös, mint a jeti, viszont ami szőr van rajtam, az barna színű, ezért szőkítem. Inkább borotválkozzam?
2011. ápr. 2. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyantáztass, vagy epilálj. Az "aranyeső" sem menő.
2011. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kezedet le ne borotváld, mert pár év múlva olyan erős lesz, hogy tényleg jetinek néznek majd. Szerintem ott elég a szőkítés, ha nagyon zavar, esetleg gyanta vagy epilátor. De az sem ciki, ha nem csinálsz semmit vele.

Én a lábamat szőrtelenítő krémmel szoktam szőrteleníteni, pl Veet-tel. Szerintem jobb, mint a borotva, tovább tart és szerintem nem erősíti annyira. Igaz a legjobb mindenképp a gyanta vagy epilátor lenne itt is, mert attól egy idővel ritkulni is fog és egyáltalán nem erősíti.

De a borotvát inkább kerüld, nagyon nem jó.

18/L

2011. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akárhogyan is szőrtelenítem, visszanő, borostás lesz, és sokat kell nőnie mire rendesen le tudom szedni.
2011. ápr. 2. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítés sajnos ezzel jár... Szerintem válassz inkább gyantát vagy epilátort. Bár a gyantánál várni kell, míg megnő pár mm-re a szőrszál hogy ki lehessen szedni, az epilátornál nem, az kitépi őket. De jó, mert ennél a 2 módszernél ritkul a szőr.


15/L

2011. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár még gondolkodom rajta.
2011. ápr. 2. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezel semmi baj nincsen, ha nem túl erős és hosszú a szőröd. Én mondjuk inkább epillálom, borotválni azért nem szeretem, mert kb szélmalomharc, egy nap alatt borostás lesz, akkor meg ugye rossz érzés hozzáérni.

Mondjuk neked ez még gondolom nem szempont de a hideg ráz a gondolattól, hogy mondjuk egy srác hozzáér a karomhoz és érzi, hogy borostás :S

2011. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!