Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ételek járulnak hozzá...

Milyen ételek járulnak hozzá a pattanások kialakulásához?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pattanásom van az arcom egész területén, még az orrom hegyén is van egy. Amikor elmegyek kozmetikushoz akkor utána kb 2-3 hónapig csak egy-kettő van, de utána megint nagyon sok lesz és újra el kell mennem. Viszont amikor nézem a barátaimat, nekik is vannak, de sokkal kevesebb. Már mindenemet átnéztem, ezért csak az étkezésre tudok gyanakodni. Mit ne egyek, ha kevesebb pattanást akarok?


15F


2011. ápr. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsíros olajos ételeket lehetőleg kerüld.


Gyümölcs, zöldséget egyél sokat és igyál meg naponat legalább 2 L vizet. A bőrödet hidratálja.

A sport is jót tesz az bőrnek, azt mondják. Nekem mikor tornázgattam, akkor sokkal szebb volt a bőröm mintha kevesebb pattanásom is jött volna ki pedig ugyanúgy étkeztem.

Ja és a napraforgmagtól, meg tökmagtól én pattanásos leszek. Nem tudom te szoktál -e ilyeneket enni, de ha igen akkor kerüld. :)

2011. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
minden ami nagyon fűszeres:)
2011. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sok zsíros olajos kaját szoktam enni, ebbe gondolom beletartozik a sok hús, pörkölt félék, szalonna-kolbász stb. Amikor itthon ebédelek, vagy vacsora van, szinte csak ilyenek eszek. A tökmagot nem szeretem, de a napraforgómagot, meg ilyen sós mogyoró, kesudió féléket is gyakran eszek, szóval jól gondoltam, ezen kell változtatnom :D Az ilyen csokik meg energiaitalok vannak még amikből sokat fogyasztok, azok nincsenek ilyen hatással a bőrömre?


Ja és 5 évet kézilabdáztam, két éve tértem át az atlétikára, szóval a sporrtal biztos nincs gondom.

2011. ápr. 2. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az energiaital nem, de a csoki nagyon.
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a csokitól tényleg nagyon sok lesz,meg hallottam még az olajos magvakról is.
2011. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az energiaital lehet, hogy nem , de viszont önmagában nagyon káros tud lenni. Szerintem szokj le róla.

A csokitól nekem is kiszoktak jönni. Olajos magvaktól is.

Nem kell róluk leszokni csak ne mindennapos legyen. :) Én 1 hónapban max 2x szoktam ilyet enni.

2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!