Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a vélemények a száraz...

Mik a vélemények a száraz samponról/hintőporról?

Figyelt kérdés
Eddig heti kétszer mostam hajat, és a harmadik napon kezdett el zsírosodni a hajam, de most már a második napon zsíros. Olvastam a száraz samponról, meg hintőporról, de sokan rossz véleménnyel voltak róla, mások meg dicsérték. Anya is mesélte, hogy anno a kollégiumban a barátnői is használtak száraz sampont. Ha valaki használt már ilyet, vagy használ, megírná a véleményét? Előre is köszi :) (meg ezzel talán kitudnám tolni a hajmosást heti egy alkalomra:D)
2011. ápr. 2. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hintőport használok. Az én esetem nagyon durva,már hajmosást követő napon is úgy néz ki a hajam,mint aki egy hete nem mosta. Úgy szoktam csinálni,hogy este behintőzöm,jó alaposan eloszlatom a hajamon. Másnap már semmi gond nincs,egész türhetően néz ki. De még igy is két naponta kell mosnom :S
2011. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan a hajam mint az 1. vsz-nak. Az nem lehetne, hogy egy kicsit huzamosabb ideig otthon maradsz , és mondjuk 1-2 hétig nem mosol hajat.- mert így újra tisztul. És akkor legközelebb meg maximum 3-4naponta mosol hajat.

Én még ezt nem tudtam kipróbálni.

Még nem használtam ilyen száraz sampont. Szerintem egyszer kipróbálhatod, hogy meglásd milyen.

2011. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már probáltam nyári szünetben. Sajnos nem lett jobb. Lehet az volt a baj,hogy többször megkellett volna ismételni. Ne tud meg 1 hét után hogy nézett ki a hajam :)Még magam elött is szégyeltem.
2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, velem csak úgy volt még , hogy 4-5 napig itthon voltam mikor beteg voltam, de már én is rosszúl voltam,hogy miért áldott meg a sors ilyen hajjal xD.

Nem értem, komolyan. :)

Pedig már tini sem vagyok 19 éves vagyok.

2011. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktam azt mondani,hogy hobbim a hajmosás. :) Én is nagyon utálom,már akkor is boldog lennék,ha egy héten kétszer kellene mosni. Én se vagyok már tini, 23 vagyok.
2011. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én gondoltam arra, hogy levágatom teljesen rövidre a hajam vagy kopaszra az egészet és akkor így parókát hordanék..Nem tudom neked megfordult- e a fejedben ez..Néha már nagyon utálom a hajamat.:/

Legalább lennék szép, de még az sem vagyok :/ így még nehezebb.

Eddig semmi sem segített..Talán lehet felkéne keresni egy orvost, hátha tud ebben segíteni.valamit felírna.

2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám :) Igen,a kopaszos dolog már megfordult a fejemben. Tényleg nem tudom mi lenne a megoldás,én is sok mindent kipróbáltam már. Az orvos az jó ötlet,egy próbát megér. Ha elmész dokihoz,akkor megirnád privin hogy mit mondott? Akkor is irhatsz,ha találsz valamit,ami bevált.
2011. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze megírom, ha elmentem :) most nem lesz rá időm maximum nyáron :s de ha találok valamit akkor írok.

meg ha te is találtál valamit akkor nekem is írhatsz nyugodtan:).

remélem lesz valami megoldás, mert néha volt olyan hogy már ezért sem volt kedvem kimozdulni sehonnan ráteszi a bélyeget mindenre. most mennyi időt töltünk hajmosássokkal meg szárításokkal? azt az időt másra is tudnánk fordítani, de nem mert ..:S

2011. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze,én is írok majd :) Engem az bosszant,amikor olyanok mosnak naponta hajat,akiknek nem is kellene. Illetve mikor anyu mondja,hogy majd ma hajat mos,utána meg: inkább majd holnap. Hogy lyenkor hogy irigylem. Bezzeg én nem tehetem ezt meg. Amugy én száritani nem szoktam,mert a tetejében még töredezésre hajlamos is a hajam. hagyom hogy magától megszáradjon.
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm egyszer azt panaszolta el, hogy már unja, hogy egy héten 2x kell kimosnia a haját...Én ott helyben majdnem felrobbantam mérgemben:S mikor én meg szinte majdnem mindennap mosom a hajamat.

Én sajna rákényszerülök arra, hogy megszárítsam, mert anélkül nagyon hülyén néz ki ah ajam, olyan semmilyen a tartása.

2011. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!