Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok titeket mennyire zavar...

Srácok titeket mennyire zavar ha van a lányokon vmi bőrhiba?

Figyelt kérdés
itt főként pattanásra miteszerre gondolok.
2011. ápr. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pff...miért a fiúkon nincsen? : s
2011. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én meg szeplős vagyok...na bumm..az még el se fog tűnni..sőt jön a nyár és csak rosszabb lesz:/:D

*L

2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok ugyan, de én úgy veszem észre h a babaarcú csajok jobban bejönnek a pasiknak. Meg hát a lányok se járnának egy full pattanásos sráccal.
2011. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én személyesen megőrülök a szeplőkért .:D Szeplő+nagy szexi szemek, olyan ellentmondásos kislányosság+szexiség :) Hát az apróbb pattanások, vagy egy nagyobb vhol még nem zavar, viszont ha már az egész arca tele van nagy és sárga aknékkal meg ilyesfajta dolgokkal az zavaró tud lenni. 17/F
2011. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szeplő nem bőrhiba ahogy az anyajegy sem az.


Ha lehet ne legyen, de valamennyi úgyis van, szóval emiatt nem fogok problémázni.

2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár szeplőm, NAGYON UTÁLOM!!! :S :((( Pattanás az csak néha-néha jön ki. 16L De ígyis csúnyának érzem magam..:(
2011. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!