Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12-14 körüli lányok ti már...

12-14 körüli lányok ti már borotváljátok a bikinivonalatokat?

Figyelt kérdés

Én szerencsés vagyok, nem nőtt le a szőr a combomra, még ha pici tangát veszek is fel, nem látszik semmi:)

De van több olyan osztálytársam akinek rendes dzsungel van már ott, de olyan is van aki teljesen leborotválja a punciját. (mindig be is gyullad neki)


2011. ápr. 4. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga döntse el, hogy borotválja-e a punciját.
2011. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
soha ne állj neki borotválni, ha jót akarsz magadnak. gyantáztasd le. ha érzékeny a bőröd és kipattogsz menj mézes gyantával gyantáztass, szerintem minden kozmetikus tud ajánlani valamit ha kipattogsz, de lehet h mindegyiknél van mézes. a borotvától csak megerősödik a szőr, ronda lesz, minden másnap már szúr, viszont ha gyantáztatod a szőr van ahol ki is kophat, vékonyok nem megerősödik, és akár 12 hónapig ki sem nől újra. sőt, idővel epilátort is könnyebben tudsz majd használni. évek óta epilálok, de ha 1-2x leborotválom mert sietek elég rossz érzés utána 1-2 alkalommal ha újra epilálok :S
2011. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi nem 12 hanem 1-2 hónap akart lenni :)
2011. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 13-14 évesen kezdtem a bikinivonalat de csak ha vmiért látta valaki (nem borotvával hanem krémmel:) ott mainapig krémezek)

15/L

2011. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még nem álltam neki, mert barátom nincs, de majd bikiniszezonba... De inkább epiátorral próbálkozok, mint borotvával.


15/L

2011. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én cukorgyantával otthon
2020. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is dzsungel volt már 12 évesen.Úszáson ciki volt,mert nagyon kilátszott és a többieké még nem volt olyan.A lábamat már 10 évesen szőrtelenítettük.Utána már ott is.
2020. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!