Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég töltöttem a 20-at, de...

Nemrég töltöttem a 20-at, de már van 2 vízszintes ránc a homlokomon. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Persze nem feltűnő, de szerintem ilyen fiatalon semmilyen mértékben nem kellene még ráncosodnm..Egészségesen élek, rengeteg folyadékot iszom, ásványvíz és koffeinmentes teák formájában(tehát ezek nem vízhajtó hatásúak).Az a vicc, hogy elég zsíros a bőröm, és ezen a bőrtípuson köztudttan később jelennek meg az öregedés apró jelei. Méga kamaszkori pattanásaimmal is küzdök..Egyáltalán nem drámai a helyzet, de azért zavar, és szeretnék tenni ellene. Gondolom még nem lenne aktuális ránctalanító krémet vennem:D Esetleg ha tudtok jól bevált, természetes, házilag összekutyult pakolásokat, szívesen fogadnám..
2011. ápr. 4. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

20 körül már előjönnek a mimikai ráncok. Semmit nem lehet velük kezdeni, a továbbiakban talán ne ráncold annyit a homlokod. :D

Nekem a szememnél van, mert folyton hunyorgok a hülye szemüveg miatt, ha észreveszem, próbálom abbahagyni.

De hátha valaki mégis tud valami jobbat mondani. :D

2011. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van :S
2011. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hüm hát elmulasztani, ami már megvan, azt szerintem sehogy sem lehet. max. ha ügyes vagy egy kis sminkel lehet korrigálni( ha nem vagy profi, ne próbálkozz, akkor csak rosszabb lesz, mert beleülnek a ráncokba a szemcsék , amik kihangsúlyozzák)

Tudok ajánlani egy oldalt: www.femina.hu

Nagyon jó kis dolgok vannak benne, mindenféle kategóriában, a ránctalanítással/megelőzéssel is foglalkozik. Rengeteg természetes, otthon összedobható pakolást írnak fel, amiknek az összetevőit, ha kinyitod a hűtőt megtalálod, vagy komoly pár 100 Ft meg tudsz venni a boltban. Szokták elemezgetni a profi krémeket is (L'oreál, Vichy..stb.)Én is kipróbáltam közülük párat, bár én semmi változást nem láttam, mivel egy tizessel alattad vagyok:), de az fix, hogy sokkal puhább lett a bőröm, viszont egyetemi kartársnőmnek8aki mellesleg a legjobb barátnőm) nővérének bevált, ő is ropogós harmincas!:) Bocsi, hogy hosszú lett, de szerintem, nem azt mondom, hogy ne foglalkozz,vele, de ne akadj ki. Ez az élet. Ne rohangálj botoxoltatni. Szerintem nincs annál szebb, mint egy stílusos a korát vállaló, és ahhoz mérten öltözködő, viselkedésű nőnél, a vőlegényem is alátámasztja és nagyon reméli, hogy ezt az álláspontomat majd 10-15-20 év múlva is tartani fogom:)

2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj, de hülye vagyok XD 30nak olvastalak:D Akkor egy idősek vagyunk bocsi:) Előző
2011. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lassan 18 leszek és ilyen undormány mimikai ráncok vannak a szemem alatt. Nem tudok velük mit csinálni, azért vannak mert kicsi a szemem husis a szemhéjam meg ilyesmi. Így rendeződött be a szemkörnyékem. Viszont ami poén, h az orromon keresztben! van egy ránc. Néha jobban látszik, néha kevésbé. De már szóltak, h nekem ott van valami.:D pedig nincs olyan arckifejezésem, amikor az orrom képes lenne keresztben ráncolódni, de valamiért ott nekem mégis van. ráadásul sok mindenkinek vannak már 20 évesen ilyen dolgai, de nem vennék rá mérget, hogy ez azt jelenti, hogy 20 év múlva a térdünkkel veregetjük a tokánkat:)
2011. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!