Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipattogok ott lent a...

Nagyon kipattogok ott lent a borotvától. Hogyan kerülhetném ezt el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is ez volt, de szerintem megszokja a bőr. Amúgy kend be babaolajjal, az hat.
2011. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Borotválkozás után nem kened be valamivel a bőrödet? Amúgy lehet jobb lenne ha átváltanál gyantára, az elvileg sokkal jobb, és sokkal több ideig leszel sima.


15/L

2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Használj habot, és ne szőrnövekedéssel ellentétesen borotváld. Ha így se jó, akkor inkább találj más módszert.
2011. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt régebben. Borotválkozás után kend be neogranormon kenőccsel, az majd segít megelőzni a kipattogást. Mos is kend be, úgy hamarabb gyógyul.
2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Törpicuur válasza:
Vegyél szőrtelenitő krémet! Nekem is kipatogott a borotvától , de utánna bekentem és rendbe jött! De már szőrtelenítő krémet használok és ezzel semmi gond nincs! :)
2011. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
arcszesszel kend be, tudom hogy lehet kicsit csípni fog, de nem fog kipattogni. bár kérdéses az is, hogy szárazon, vagy vizesen borotválod-e, mert én mindig kádba szoktam, ott már alapból víz alatt megpuhul a bőr, és nincs is annyi bőrirritáció. szal sztem kádba borotváld, vagy tus alatt, és utána arcszeszt rá:D vagy tehetsz rá körömvirágot, vagy testápolót is, bár azt azért nem ajánlom, mert utána fürödhetsz megint, én végül is nem szeretem ha olyan kicsit olajos tapintásúXD
2011. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez VOLT a problémám.

Én is a barátom arcszesz-ét használtam,gondolván majd jó lesz.Hát fenéket. Tiszta piros, csúnya lett, ráadásul fáj is. Másnapra meg ugyan úgy tiszta kipattogás. Ez volt 2 alkalommal. 3. alkalommal elkezdtünk borotvahabot használni. Ez fontos nagyon is. Aztán vársz 2 percet, szépen elkezded szedni,de ne dörzsölve meg idegbeteg módjára mert attól is kipattoghatsz. Mindig új borotvát használj jó az eldobható is. Utána kamillás bőrnyugtató-s hintőport teszek rá. Másnapra tádámm nem is viszket, nincs is kipattogva, Ez azért is lehet,mert megszokta a bőröm ott lent. Hát a gyantát nem ajánlanám mert elég szépen megtudod sérteni magad és fájdalmas is... De itt is emberfüggő.

17 L

2011. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja és azt kihagytam hogy meleg vízbe csináld..és ülj a kádba előtte vagy 5percet legalább míg megpuhul .
2011. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítő krémet oda????

Azt szabad??

2011. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én is ezen gondolkoztam, hogy szabad-e a szörtelenítőkrém?

Szerintem ő csak ott elöl vagy felül, vagy hogy is mondjam, szal csak ott, ahol kipattogzhat, ott használ krémet. Alul pedig borotvát. Vagyis én így használnám.

2011. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!