Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjob borotva? én...

Melyik a legjob borotva? én kiprobáltam eldobhatokat ami 250 forintok de nem használ mert beborosdásodik alábam és kipattogok és nagyon viszked. összinte válaszokat lécci.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak 3pengéset veszek, ezen kívül sztem a márka mindegy, de, ha érzékeny vagy, márkásat vegyél
2011. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darcy01 ***** válasza:
Én csak a bikinivonalamat borotválom (lábamat epilátorral csinálom) és jelenleg Wilkinson borotvát használok. Ez sem volt drága (4 db volt 1000 Ft körül a DM-ben), de én meg vagyok vele elégedve.
2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt tudom ajánlani.:)

(Gilette. venus riveiera

2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nos nekem a lábam ugy néz ki minta rühes lennék nekme mért nem tud ugy ki nézni a lábam mint a modelleknek vagy másoknak. gyantáztatni meg várnom kell másfél hónapot hgy teljesen ki nöjjön a ször. de addig fekete és borosdás lessz és tesi orán az öltözöben én ezt szégyelem szerintetek brotváljam vagy várjám meg mig viszanö teljesen és legyantáztassam??? szerintetek ez amit jennifer lopez rekmlámoz a venus ez jo borotva??
2011. szept. 28. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobb mint amit eddig használtál. Viszont ahhoz képes nagyon drága is. Szerintem a gyanta hülyeség, sokáig tart, közben ugye csúnya. Epilátor? Azzal nem kell annyit várni, és valamivel röbidebb szőt is le tudsz vele szedni.
2011. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél rendes, cserélhető fejű borotvát (Gilette Vénusom van). Amikor tusolsz meleg vízzel mosd a lábad, majd radírozd le, vagy jó erősen dörzsöld le tusfürdővel, aztán mosd le majd tegyél rá borotva habot, borotváld le, aztán ismét meleg vizes fürdő. Ha kész vagy dörzsöld szárazra, majd tegyél rá körömvirágkrémet, az megnyugtatja a szőrtüszőidet. Eddig nekem is rémálom volt a lábam borotválás után, de így teljesen pirosság és kipattogás mentes.
2011. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg,ha nagyon vékony sötét színű harisnyát hordassz nem látszik. a gyanta a legjobb igazából... DE! szerintem kozmetikussal csináltasd,ha pedig magadnak szeretnéd ne a dm.-ben és hasonló drogériákban vegyél gyantát mert elég pazarok a cuccok e téren..
2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!