Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, ha éjszakára befonom a...

Igaz, ha éjszakára befonom a hajamat, akkor kevésbé törik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű... Azért az is megtöri a szálakat, ha szorosan összefonod, ha meg csak lazán, akkor reggelre ugyanúgy szétjön.

Na meg az se tesz jót, ha sokat van összekötve, és nem szellőzik a tövénél.

Nem alvás közben törik legjobban a haj, nyugi. :D Inkább táplálkozz vitamindúsan, igyál sok vizet, vágasd rendszeresen, hidratáld a hajat, és ne használj hőt a szárításnál, formázásnál.

2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi 3 liter vizet iszom, havonta vágatom, vitamindúsan és egészségesen táplálkozom, már kezdem azt gondolni, hogy nem vagyok normális.. és mégis mindig szét van törve a hajam. Festem, de most elhatároztam, hogy akármennyire is csúnya lenövesztem.
2011. ápr. 4. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem szárítom, max. a leghidegebbel, nem lakkozom, nem zselézem. Más haj ha ennyit törődnének vele boldogan élnek, az enyém meg örülök ha nem minden szála 3x van törve.
2011. ápr. 4. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha be van fonva. Én például nagyon sokat forgolódok éjjel, kibontott hajjal nem is tudok aludni, mert mindig rám tekeredik, ráfekszek. Akkor sokkal jobban is dörzsölődik, ha azon alszok. Be szoktam fonni, nem túl szorosra, jófajta gumit teszek a végére, azt sem szorítom rá erősen, és mikor a gumi fent van, meghúzom 2-3 centit lefelé, így nem akadnak bele a hajszálak. Nekem a fonat sem túl kényelmes, mert nagyon hosszú a hajam, és így is akárhányszor megfordulok raknom kell magam mögé, mert nem jön magától. Meg volt, hogy a nyakamra tekeredett, az sem kellemes. XD
2011. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!