Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban fájna-e? Epilátor vagy...

Jobban fájna-e? Epilátor vagy Gyanta?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésem az hogy gyantáztatni szeretnék,kiszeretném próbálni az itthon készíthető cukorgyantát.Eddig mindenhol epiláltam tehát láb,hónalj,intim részek(az egész).Hát az utóbbi nem azt mondom,hogy nem fájt, kilehetett bírni na meg nem bírja a bőröm a borotvát.Csak az a gond ,hogy mostanában egyre lustább vagyok az epilátorhoz és mintha jobban is fájna mint régen...Az a kérdésem,hogy ha én gyantázásra váltok akkor az jobban fog-e fájni ,mint az epilálás(mint mondtam inkább az intim rész a lényeg,és ott annyira nem fájt epilátorral)vagy pedig azért kellemesebb lesz?:) a válaszokat előre is köszönöm nagy segítség lenne,mert most filózok ezen,hogy mit csináljak.:)És bocs a hosszú magyarázatért.
2011. ápr. 4. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem valószínű,ha mégis nagyobb fájdalmat éreznél kis területeket gyantázz csak eleinte.
2011. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én úgy voltam ezzel, h egyszerűen nem bírtam az epilátort és akkor nekiálltam gyantázni,mert inkább egyszer fájjon jobban,mint még végigmegyek az egész lábamon, de szerintem teljesen kibírható a gyanta, 2-3 használat után már ment az epilálás is, szal neked meg aztán tényleg nem fog fájni,meg tény h a gyorsabb, de körülményesebb kicsit, talán itt-ott ragadni fog majd, de azt le lehet szedni egy kis sebbenzinnel
2011. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!