Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik helyen fáj jobban az...

Melyik helyen fáj jobban az epilátor? Hónalj v. Intim helyen (Vénuszdomb)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hónaljon jobban fájt,mint ott lenn. Vérzett, és vagy 3 napig nagyon érzékeny lett. Mikor először epiláltam ott, még a könnyem is kifolyt. :S Ott lenn a vénuszdombnál, annyira nem fájt, de az sem volt először egy kellemes érzés. Persze lejjebb nagyon tud fájni :D Bikinivonalnál kibírható :)
2010. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem lent sokkal jobban fájt,mint a honaljamnál.. vagyis a honaljamat kibirtam nem is volt oly annyira vészes,de lent meg kise birtam h leepiláljam..:S csak igy foltonként vanxD

15L

2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kevésbé rossz a hónaljamon. Talán mert ott nem olyan sűrű és erős a szőrzetem. Odalent viszont rettenetesen fáj. :S

20L

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!