Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót ajánlatáto...

Milyen arctisztítót ajánlatátok mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy mindennap este legalább, lekell tisztítani az arcunkat, hogy megszabadítsuk a piszoktól és a kosztól.


Nekem néha kiszokott jönni pattanás meg miteszeres az orrom...Most Garnier-t használok, de ha pár napig nem használom akkor olyan furcsának tűnik a bőröm:S. Úgyhogy szerintem rossz arcápolót használok.


Milyen arctisztítók vannak amik jók zsíros bőrre, de nem nehezítik el a bőrt? És nem lesz tőle még rosszabb?


Lényegében ha van olyan, akkor természetes összetevőket tartalmazzon... Van ilyen?


Vagy érdemesebb egy kozmetikussal konzultálni?


2011. ápr. 5. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Garnier No.1.
2011. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Garnier-t nem mert írtam ,hogy pont most azt használok és attól még rosszabbnak érzem az arcom...
2011. ápr. 5. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi,akkor esetleg Nivea
2011. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenképp a Clean and Cleart javasolnám. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, és ez elég jó rá. Van belőle többféle is pl: ami a pórusokat tisztítja, lehet arcpakolásnak is használni, vagy golyócskák vannak benne és leszedik az elhalt hámréteget.

2011. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Clean and Clear-t is használtam már régebben de az sem használt még rosszabb lett tőle a bőröm vagy ugyanolyan:)


A niveáról meg inkább csak rosszat hallottam, hogy sok benne a kőolajszármazák szóval várok még más megoldást is.


De azért köszi a válaszokat :)

2011. ápr. 5. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy én a DM márkáját használom,nekem bevált (én javasoltam a Garniert,azt is szeretem,csak drága).Balea
2011. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Dm-es Babylove babaszappant használok, rendbe hozta a bőrömet. Csak természetes összetevői vannak, jól tisztít, és csak 134 ft.Kár ilyen drága vackokat használni, nem érnek semmit.
2011. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja..azért Babylove, mert ez meghagyja a bőr természetes lipidrétegét és nem készteti folytonosan zsírosodásra, mint a többi, amit telenyomnak salycylsavval.
2011. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 habibi ***** válasza:
szia, szerintem a Phisiogel a legjobb (olyan arctisztító tej), még a mitesszereimmel is felveszi a harcot, de ajánlok vmi olyat, amiben olyan apró kis golyók vannak, azok jók nagyon, de márkát nem írok, mert nem tudom, h. nálatok mit lehet kapni és mit nem. Tehát ez szerint válogass, de a garnier tényleg nem jó.
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!