Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen otthoni természetes...

Milyen otthoni természetes pakolást tudok csinálni egy 35 éves vegyes típusú fáradt arcbőrre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a tojásfehérjére, túróra stb... Milyen keverék a legjobb a bőrömre?
2011. ápr. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ajánlom az olívaolajat. Minden bőrtípusra isteni. Nem kell kotyvasztani, csak bemasszírozod, és kész. Ha belegondolsz rengeteg arckrémben van olívaolaj. Persze csak azért van benne egy picike, h ráírhassák. De te a közértben olcsón meg tudod venni a szín tiszta olajat, magát a hatóanyagot.

Vagy nagyon jó még a joghurt...

2011. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én olajba tettem egy csili paprikát, azzal kenem át az arcom egyszer-egyszer.

A csili élénkíti a vérkeringést, az olívaolaj is jót tesz a bőrnek, de le szoktam törölni, ha már legalább 15 perce fent van.


Az Ilcsi-féle esemény előtti pakolás adta az ihletet, ez meg olcsó, és kozmetikus nélkül is megoldható.


Ami nekem még jó, az a reszelt alma, a gyümölcssavak jól felfrissítik a bőrt, lehámlasztja, és üdébb lesz, mint előtte.

Ezt kamillás gőzölés után mázolom fel, és addig marad rajtam, amíg relaxálok egy kád meleg vízben, és kihűl. :)))

2011. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni a bőrápolást, hogy először leradírozom, ez ugye az elhalt bőrt leszedi.

Aztán uborkaszeletekkel kirakom 10-15 percig, ez tisztítja.

Végül pedig egy fél élesztőt keverek ki pár csepp tejjel, hogy kenhető legyen és ezt viszem fel az arcomra kb. negyedórára. Ez a legfontosabb, az élesztő ugyanis rengeteg vitamint tartalmaz, ezáltal táplálja a bőrt. Az uborka csak azért kell, hogy minden szennyeződést leszívjon, hogy az élesztő jól tudjon hatni. Mindenképpen ajánlom, hogy próbáld ki, utána nagyon szép lesz a bőr :)

2011. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcs savak tényleg nagyon jók, én ha citrom van itthon, akkor azzal, ha narancs akkor azzal simítom el az arcom!
2011. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nagyon jó ötleteket adtatok! :)

Az élesztőset már ki is próbáltam, tényleg csodát művelt!!! Köszönöm!!

2011. ápr. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!