Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesten hol vannak paróka...

Pesten hol vannak paróka boltok? Illetve ciki ha csak felpróbálom, de nem veszek semmit?

Figyelt kérdés
Igazából láttam a neten és jó drágák a parókák, viszont meg akarom tudni h. hol állna nekem a szőke haj,mert barna vagyok,de meg szeretném lepni a páromat.Elvileg nem festetném be,ezért gondoltam a parókára,de ha túl drága és jól áll a szőke akkor lehet befestetem(Keresztanyám is régen szőke volt és neki jól állt)
2011. ápr. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj hallod ugyanerre gondoltam két napja! Elmenni egy ilyen üzletbe, és ott megláthatnám, hogy állnak nekem a különböző hajszínek. Persze venni semmit sem vennék, hogyisne!:D De ez még jobb is mint photoshoppal bajlódni stb. Úgyhogy engem is érdekel, hol van ilyen hely...
2011. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész, felpróbálod. Aztán távozol, azt mondod, hogy még visszajössz a pároddal/barátnővel/anyukáddal/más rokonnal, hogy ők is lássák és véleményt mondjanak, mert most csak erre jártál és benéztél.
2011. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Keresztanyám is régen szőke volt és neki jól állt." Ez mekkora LOL! Apám meg kopasz, de nekem szarul állna...


Egyébként meg miért volna ciki? Ruhát sem mindig veszel, amikor bemész egy boltba, nem?

2011. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt most csak arra értettem, h. ő is sötétbarna hajú és neki jobban állt a szőke mint az eredeti hajszíne.(hasonló karakterek vagyunk)
2011. ápr. 7. 07:27
 5/5 anonim válasza:
Nekem felírhatna orvos és 4000ért lenne, keress valami kemóst aki nem akar parókát és olcsóbban tudnál miatta venni :D
2011. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!