Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki az...

Szerintetek jól néz ki az alul fekete - felül barna haj? Vagy inkább ciki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársamnak ilyen a haja, de nem is vettük észre,mig össze nem fogta a haját.Am nekem nem csunya, de nem is tetszik. 16/L
2011. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik. K..vás benyomást kelt.
2011. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Sötétbarnával szinte mindegy, mert nem látszik, középpel és világossal viszont ótvar prolir*ingyó hatást kelt.
2011. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
SZerintem elég gáz.
2011. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sötétbarna és fekete nem nagyon szembetűnő. Nem ciki, csak nem nagyon venni észre.

Az egyik osztálytársamnak sötétszőke(természetes) hidroszőke melírrel felül és gesztenyebarna alul.

Az övé nekem nem jön be.

Az ismerősömnek sötétbordó feketével. :) Ez tetszik. :)

17/L

2011. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól tud kinézni, lásd Avril régebbi képeit Dont tell me klipp pl. :)
2012. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Nekem nagyon tetszik. A hajam most középbarna és gondolkodom, hogy a végét befestessem feketére/nagyon sötét barnára. A szőkével nem tetszik, illetve az sem kimondottan, amikor a tarkónál lévő tincseket festik be, csak amikor a hajvégeket.
2018. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!