Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szívatta már le valaki a...

Szívatta már le valaki a fekete haját eredeti hajszínére?

Figyelt kérdés

Most fekete a hajam, de barnát szeretnék, és van ez az eredeti hajszín visszaállításos módszer (nem tudom, mi a hivatalos neve). Arra lennék kíváncsi, hogy van valakinek ebben már tapasztalata, hogy hogyan működik, hányszor kell ezt megcsinálnia a fodrásznak? Na meg, hogy sikerült-e teljesen visszaállítani az eredeti hajszínt?

Köszi a válaszokat előre is!


2011. ápr. 7. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 8 évig voltam fekete az eredeti világosbarnából, és én is sötétbarnát szerettem volna helyette. A fodrászom javaslatára egyszer leszívattuk az egészet, befestettük sötétbarnára, majd sok apró vörösesbarna tincset melíroztunk bele. A melírnak köszönhetően nem volt feltűnő a kopás, a lenövés. Ezt 3x ismételtük meg (havonta), és mostmár egész jó színe van, sötétbarna, napfényben sötétvöröses csillogással. Nekem bejött ez a módszer :)
2011. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy viszonylag sokat vágtunk is belőle (10 centi körül), hogy ne legyen nagy különbség a haj tövének és végének a színe között, így méginkább elviselhetőbb volt a változás. A környezetem szerint egyébként sokkal természetesebb így :)
2011. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!:) És mennyire volt ez költséges, hogy havonta 3-szor kellett menni?
2011. ápr. 7. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok (Gyöngyös), a havi 1 festés melírozással együtt 5000 Ft volt. A legelső, amikor szívattunk is, az volt 6000.
2011. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azt hiszem rosszul fogalmaztam, összesen 3x, havonta egyszer kellett festeni :)
2011. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen a válaszokat!:)
2011. ápr. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!