Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a "bajuszommal"?...

Mit tehetnék a "bajuszommal"? (Lent több. )

Figyelt kérdés

Meglátszik nekem és mit tudok tenni?

13/L


2011. ápr. 7. 17:14
 1/5 anonim válasza:
hány éves vagy? ha elég idősnek érzed magad, akkor szörtelenítsd!
2011. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus 500ftért legyantázza, havonta egyszer elég elmenned, nem fáj és nem is drága, ez a legjobb megoldás!
2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2011. ápr. 7. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

szia..kb 11 éves voltam amikor elkezdtem szedegetni

mostanra jól megerősödött, (13 vagyok) és miovel nem akarom hogy még erősebb legyen, megvárom míg visszaáll abba a színébe ahogy eredien volt, illetve megvárom hogy nyáron a nap kiszívja, stb, egyre halványabb lesz, felnőtt koromra már zgyanolyan lesz, amint kiskoromban (akkor nem volt sötét csak valamiért nagyon zavart...és én hülye kiszedtm)..


szóval ha nem olyan durva ne kezdd el szedni mert megerősüdik nagyon..

a gyanta meg nem elég 1 hónapig.. nekem a hideggyanta 1 hétig volt elég..

2011. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kiszőkítettem a kozmetikusommal. Így nekem egyáltalán nem látszik! 1-2 havonta megyek kozmetikushoz, és ez olyan 400-500 Ft-ba kerül.
2011. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!