Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet eltüntetni/elhalványítani a pattanások nyomait?

Figyelt kérdés

Február közepe fele a menstruációtól szörnyen kipattanásosodott az arcom, én meg már nem bírtam nézni, és a legrosszabbat tettem amit csak lehetett. az összeset kinyomkodtam...ettől csak mégtöbb lett. azóta is várom hogy a barnás színű pöttyök eltűnjenek, de nem akarnak. kétségbe vagyok esve...

valószínű el fogok menni bőrgyógyászhoz. volt már hasonló valamelyikőtökkel? mit csináljak? van rá esély, hoyg a bőrgyógyász el tudja tüntetni? fájni fog?

16/L


2011. ápr. 7. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ki kell menni a napra...
2011. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elöttem lévővel egyet értek én is pattanásos vagyok a hátam a legpatisabb ,nyáron mikor lebarnulok akorr elmúlik kis időre.néha szoktam fogkrémet rárakni ..de ez lehet rossz ötlet.általában nekem leszokott jönni ha naponta többször leöblítem az arcom,néha arcmosoval.

Én is voltam bőrgyógyásznál de ott szedik le vagy ilyesmi csak írnak fel valami csoda szert .ami elvileg segít..ráadásul drága is .nálam nem jött be bőrgyógyászos dolog.

2011. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem mentem el bőrgyógyászhoz és többen mondták, hogy nem is érdemes, úgyhogy inkább minden nap napozok. Már látok egy nagyon minimális változást, de lehet, hogy csak beképzelem :)
2011. ápr. 11. 20:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a kérdésből, hogy minden nap használok alapozót, ami valószínűleg nincs jó hatással a bőrömre...
2011. ápr. 11. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
elöö vagyok ,én is mindig alapozózom magam de ha hétvégén nem megyek sehova akkor nem ..de nekem kezdenek eltünni minig lemoson mindenféle tusfürdő börradir tonik ..akor rakok rá hidratáló krémet ha kisárad a böröm akor krémet is rakok rá ja meg nem tom h irtam de fogkrémet is rakok rá ...minden szart ami a kezembe kerül xd meg neten nézek ilyen otthoni pakolásokat és amióta foglalkozok a börömmel (az arcom és a hátam) azóta nagyon letisztult
2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!