Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltűntetni vagy...

Hogyan tudnám eltűntetni vagy legalább elhalványítani a tapétáról (f. poros) az étolajos cseppet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még létezik itatós,akkor azzal és forró vasalóval lehetne halványítani a folton, de itatós helyett megpróbálhatod újságpapírral is.
2009. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írnál nekem bővebben erről az újságpapíros módszerről? Életemben nem hallottam még róla!
2009. máj. 7. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondtam,hogy próbáld meg.Nem biztos, hogy hasznos a válaszom.Szőnyegből már szedtem így ki ráolvadt gyertyát,csak az könnyebb volt,mert a szőnyeg alá is tudtam rakni papírt. Szóval ez úgy működne,hogy az összehajtott újság ugye száraz,ráteszed a folt tetejére és forró vasalóval próbálod felszívatni az olajat a száraz papírra. Sok szerencsét. Ja' és azt hallottad,hogy a ruhába ragadt rágógumit meg úgy lehet kiszedni,hogy a cuccost a fagyasztóba teszed,a rágó megfagy és le lehet könnyen törni.
2009. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!