Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi legyen a tetoválás szövege/...

Mi legyen a tetoválás szövege/szimbóluma?

Figyelt kérdés
A nagypapám emlékére szeretnék tetoválást. Régen meghalt, 8 éve, de még mindig nagyon szeretem és hiányzik, nem tudom feldolgozni, sokat beszélek róla, gyakran ilyenkor el is sírom magam. Születésem előttől kezdve beteg volt, a nagymamám alig várta, hogy meghaljon, csak magának akart, nem mehettem hozzá közel, nem adhattam neki soha puszit, el volt különítve, holott betegsége ellenére jól volt, dolgozott, biciklizett. Nem fertőző betegsége volt. Azt akarta a mamám, hogy csak őt szeressem. De még így is a papát imádtam, sokkal jobban nála. A nagy korlátozás ellenére nagyon szerettük egymást, alig vártuk, hogy mama lemenjen, máris leült mellém játszani, elmentünk a pékségbe, segítettem neki dolgozni, akármi. Soha nem ölelhettem meg, puszit is csak a homlokára adhattam nagyritkán. Szóval nehéz volt, de tudom, én voltam a mindene, és nekem is ő a legfontosabb az életemben, soha nem fogok tőle elszakadni, fontos része a lényemnek. Úgy érzem, elvették tőlem, mintha nem is lett volna soha. Egyetlen egy közös képem van vele, ahol 2 méterre kellett állnia tőlem... annyira borzasztó. Halála után a mama direkt elmesélte a szenvedését, arról azonban hallgatott, hogy még az utolsó perceiben is engem hívott. Annyira megviselt az egész, annyira szeretem, annyira... úgy érzem, kell nekem erről egy tetoválás. Szövegnek jobban örülnék, de ha esetleg van szimbólumötletetek, azt is szívesen várom. Én ilyesmikben gondolkodtam idáig, hogy a szeretet mindent legyőz/mindenen áthatol, stb. Valamint szerintetek hová kéne varratnom? Csukló esetleg?
2011. ápr. 7. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az emlékére szeretnéd lehetne a neve, esetleg, hogy "Örökké szeretlek" vagy citatum.hu-n gyönyörű idézetek vannak, ott biztos találsz. És őszinte részvétem, tudom milyen elveszteni egy fontos embert. :(


15/L

2011. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

most találtam egyet: Meghaltál, hogy bennem élj. ez nagyon tetszik.

2011. ápr. 7. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyönyörű és örülök, hogy segíthettem. :)
2011. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!