A Nivea Creme mire jó? Lehet testápolóként is alkalmazni, vagy ez csak kézkrém?
2011. ápr. 8. 19:21
1/2 habibi 



válasza:




válasza:szia, én például arckrémnek használom , szerintem mindenre jó, mert rá is van írva, h. univerzális, tehát nyugodtan használd arra, amire jól esik :)
2/2 anonim 



válasza:




válasza:Nivea egy csodakrém. Én mindenemre ezt használom. Elég érzékeny a bőröm, általában mindentől allergiás leszek de a Nivea soft nekem bevált. Még ajakír helyett is ezt használom.
Kapcsolódó kérdések:
A paprikaolajas tekercselést milyen gyakran kell alkalmazni?
Hetente, havonta?
Vettem Ilcsi esemény elötti pakolást és aha hámlasztót . A pakolást tudom de a hámlasztót hogyan kell alkalmazni?
Légyszi irjatok mert fogalmam sincs és hiába böngészem a netet használatát nem találom.
Mire jó az arctej? Mikor kell alkalmazni egyáltalán?
és lekell mosni használat után?
Hogy kell alkalmazni a Ung. Hydrophil nonionic krémet?
Felkenem és utána lemosnom?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




