Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen állapotban jobb hosszú...

Milyen állapotban jobb hosszú hajat kifésülni: közvetlenül mosás után, nedvesen, vagy már miután megszáradt?

Figyelt kérdés
Mikor ártunk legkevésbé a hajhagymáknak?
2009. márc. 1. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás után tekerd egy kis időre a törölközőt a hajadra és várd meg, amíg nagyjából felszívja a vizet a hajadról. Én ezután szoktam kifésülni, mert könnyebb úgy szárítani a hajat, ha ki van fésülve. Szerintem:)
2009. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez egyentol fuggo!!

nekem majdnem fenekemig ert a hajam..es kozvetlen hajmosas utan vagy ha emg vizes volt irto nehez volt kifesulni.. csak cibalodott es toredezett ugy a hajam meg bekocosodott..

az en esetembe hajszaritas utan lehetett jol kifesulni anelkul hogy a hajam karosodna..

de van akinel forditva :)

mert baratnom is midnig kozvetlen furdes utan fesuli a haajt es aztan szaritja..

de most ahogy rovidebb hajam van en is torolom meg aztan fesules es aztan szaritas:)

probaldd ki hogy melyik faj jobban melyikkel huzodd jobban a hajad szaritas elott vagy utna.

es aztan megtudod neked melyi ka legmegfelelobb:)

2009. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fodrásztól hallottam:

a vizes hajat (nem hajhagymákat) jobban roncsolja a fésű. De ha óvatosan csinálod akkor ez a jobb, mint szárazon. De tényleg egyénfüggő.

Nekem majdnem derékig ér, és iszonyú kócos.

Mosás után amíg összeszedem a kellékeket a hajamhoz törölközőbe csavarom. De nekem sietni kell, nehogy megszáradjon. Mert sokszor amikor veszem le a törcsit már elég száraz és akkor be kell vizeznem, különben az isten nem fésüli ki :)

Így is fújok rá balzsamokat (sunsilk spray) vagy bármilyen könnyítő sprayt. Most gyerekeknek való van azt hiszem oriflameből :)))

Tehát nekem vizesen jobb kifésülni, aztán szárítom. Utána már nem fésülöm, mert általában ezt este csinálom tehát úgyis mindegy. Ha megyek valahová akkor mégegyszer átfésülöm szárítás után akkor már nagyon egyszerű kifésülni.


Tehát véleményem szerint is ki kell tapasztalnod, de én a vizes fésülésre esküszöm.

2009. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!