Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezővel kapcsolatos...

Hajszínezővel kapcsolatos kérdés, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretem a természetes hajszínemet, de van egy árnyalat amit már régóta ki akarok magamon próbálni. Hajszínezőre gondoltam. Írnátok a tapasztalatotokról? Melyik márka jó, melyiket kerüljem? Az a szín a végeredmény, amit a dobozon ígérnek? Egy idő után teljesen visszaáll az eredeti szín?
2011. ápr. 10. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Nos, senki sem színezte a haját? xD
2011. ápr. 11. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálásra jó, de csak ha nem igazán tér el az eredetitől, nagyon csúnyán tud kikopni. nem azt jelenti, hogy 20 mosás után semmi sem látszik belőle, simán csak gyorsabban és csúnyábban kopik,mint a festék. Egyébként szerintem bármelyik fajta megfelel, pl. garnier, meg ilyenek
2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nyáron próbáltam ki vöröses árnyalatot, és a mai napig mintha látnám benne egy kicsit.szóval óvatosan
2011. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. ápr. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!