Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok zsíros, de...

Mit ajánlatok zsíros, de száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Minden második este hajat kell mossak, mert már második nap délutánra tiszta zsíros a hajtövem.Eközben a haj többi része, száraz, durva tapintású.
2011. ápr. 11. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Sampont.
2011. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Száraz töredezett hajra a tojás sárgája elvileg jó én is most olvastam kövi hajmosásnál használom :) hát a zsiros hajra azt tudom csak ajánlani ha 1 hétig otthon lennél és leszarnád a hajmosást át állna a hajad :)
2011. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A zsírosságra van akinek beválik az ecetes vízzel öblítés. 1 liter vízhez kell 2 ek ecetet tenni, és mosás után azzal öblíteni.

A szárazságra vegyél olajos balzsamot, pl. a Garnier Fructisnak van egy 3 olajos balzsamja.

A tojássárgáját egyáltalán nem javaslom, maximum csak fentre a fejed részére, mert nagyon szárít. Zsíros hajra samponnak jó egy kis olívaolajjal és citromlével vagy ecettel keverve. De még úgy is rettenetesen szárít, utána kell egy ecetes öblítés, amitől simább lesz a haj.

2011. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! kipróbálom a tojást és az ecetet egyben.
2011. ápr. 12. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat.:D Lestem pár tippet.:D
2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 12. 15:25
 7/7 anonim válasza:
Sokan állítják, hogyha nem mosod olyan gyakran a hajad, tovább kitolod a hajmosást, akkor később zsírosodik. Véleményem szerint ez hülyeség! Nekem is nagyon zsírosodó a hajam. Amíg suliba jártam 2 naponta mostam, mert másnapra már mindig elviselhetetlen volt. De mióta itthon vagyok, hetente 1x mosom meg, de akkor is ugyanúgy zsírosodik. (Csak nem látják. :D)
2013. máj. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!