Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napi hányszor használsz...

Napi hányszor használsz testápolási termékeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én este szoktam fürdés után, bekenem magam babaolajjal. Arckrém meg napi 2szer reggel és este. Néha kézkrémezek ha eszembe jut.
2011. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer mosom meg az arcom arctisztítóval.Testápolót este fürdés után használok.
2011. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
énis fürdés után testápolózom be magam. viszont minden héten (ált. 7vgn) tartok egy csajos napot, és olyankor minden részletre odafigyelek. hajpakolástól kezdve a lábkrémekig mindent magamra kenek:D
2011. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerencsére az én bőröm egyáltalán nem problémás, talán csak száraz egy kicsit, így ha sok a sminkem, akkor a nap végén lemosom, ennyi.

hétvégén pedig: arctejjel lemosom az arcom, utána bőrradír, aztán alkoholos tonic (kitisztítja szépen a pórusaim), majd a végén bekenem arckrémmel. általában ezelőtt szoktam hajat mosni (baromiszáraz a hajam, folyton száll, így csak hetente mosom), szemöldököt szedni, szőrteleníteni, körmöt vágni (tövig szoktam :D a fél mm-es is betörne:S).

2011. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!