Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesz és samponnal...

Bánfi hajszesz és samponnal együtt használhatok Varga hajcseppet, ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,legalább is én ugytudom
2009. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Csak ne öntsd közvetlenül egymásra őket, tehát teljen el közöttük idő. Azért, mert lehet egymással nem lennének jóban a bennük lévő hatóanyagok. Bár akkor se lenne semmi nagy baj szerintem.

Használhatod együtt, én is azt tervezem majd, pont ezeket akarom megvenni.

Amúgy neked használ? :)

2009. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az a Varga hajcsepp?mire jó?
2009. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát írd ki új kérdésbe, ha nem tudod vagy google...

De többféle változata van Nekem személy szerint hajhullásra kell..

Hát nem tudom, hogy mi miatt múlt el mert több, mint fél éve hullik próbáltam pár dolgot már, de sokkal kevesebb hullik a szesz és a sampon együttes használatától és szerintem ez a Varga hajcsepp biztos jó :) Holnap meg is veszem :D

2009. márc. 2. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Varga hajcsepp! De szerintem egyféle terméket használj, már lehet kapni sampont is Vargából!
2009. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!