Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen mi a legjobb?

Pattanás ellen mi a legjobb?

Figyelt kérdés
mi az a házi praktika pattanás ellen, ami akár 2 nap alatt nyomtalanul eltünteti?:S
2011. ápr. 13. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
ha kinyomod
2011. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
a babapopsikenőcs hatásos:D tényleg :) neogranormon vagy sudocrem :)
2011. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
oké kiprobálom.:) és még van olyan is ami még nemjött ki, csak egy csomó lett a bőröm alatt, és azzal valamit tudom kezdeni?:S nagyon fáj.:S
2011. ápr. 13. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
első vok. ja azt is nyomd ki. :P
2011. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 habibi ***** válasza:
100%
Aspirin-maszk! - széttörsz egy tablettát (így mondják?) és összekevered a kapott port egy kevés arckrémmel és a pattanásos helyre kened, kb. 15-20 percig rajta hagyod, majd lemosod. Segít biztos :)
2011. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg helyen olvastam már róla + hallottam is na meg tapasztaltam is de a fogkrém is egy praktikus megoldás. Eléggé dicsérek,és nekem is szokott használni.

+ Előttem hozzászóló ez az aspirines maszk tényleg segít? :O Ilyenről még nem is hallottam..

2011. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 habibi ***** válasza:
93%

igen segít :)

de kipróbálhatjátok azt is, hogy arctisztítás után az egész arcotokat bekenitek az aloe vera folyadékával , és reggel lemossátok, csodát művel a begyulladt pattanásokkal, és a fogkrémmel is igazad van kedves utolsó, az is jó. hm.. régebben volt vadkenderes krémem pattanásokra, na az jó volt, csak már ki kellett dobnom, mert lejárt :S és azóta nem találkoztam vele a boltokba

2011. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valahol találkoznék ilyen aloe vera folyadékkal biztosan kipróbálnám.. Nem csak néhány pattanás van rajtam,egész homlokom ilyen,bár igaz járok bőrorvoshoz is,antibiotikus krémmel kenem reggel-este.. Szóval.. És ha már eléggé elvan fajulva az arcod kedves kérdező vagy bárki más,tanácsolt bőrorvoshoz fordulni ő tudja csak megmondani mi segít az arcodnak! :)
2011. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
+ 19:06 voltam
2011. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 habibi ***** válasza:
100%

az aloe vera folyadékot úgy gondoltam, hogy van aloe vera növényed és vágsz a leveléből és kinyomod belőle a zselészerű anyagot és bekened vele a bőröd.

egyébként én voltam bőrgyógyásznál a pattanások miatt, kaptam is , de nem használtak nagyon, és most felfedeztem, hogy ha este megtisztítom a bőrömet és utána bekenem a Nivea kék univerzális krémjével, akkor nem lesznek pattijaim. Már két hete így csinálok és azóta semmi :) Próbáljátok ki!

2011. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!