Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet tenyérizzadás ellen...

Lehet tenyérizzadás ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Akárki megfogja a kezem, elkezd izzadni... vagy ha izgulok, de néha csak úgy. Utálom hogy ilyen, mert kezetfogni is ciki mivel egyből már csurom víz a kezem... Tudtok ajánlani valamit, ami segít hogy ne izzadjon a tenyerem?
2011. ápr. 15. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica gyógyszertárban kapható, párszáz forint, bele kell kicsit pacsmagolnod oda ahol izzad(jelen esetben tenyér)


De hidd el, nem dísznek izzad a kezed. Ez lelki ok is lehet, nagyon biztos vagyok benne. Nekem a tenyerem,hónaljam,talpam úgy izzadt télen nyáron egyaránt hogy műtéthez akartam fordulni. aztán később nem stresszeltem annyit, nem idegeskedtem, több folyadékot ittam,kiegyensúlyozottab lett az életem, és nem is izzadok (ritkán csak)

2011. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!! hát lehet h lelki probléma...nemtudom...

:) <3

2011. ápr. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!