Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajat ki lehet így...

Sötétbarna hajat ki lehet így világosítani?

Figyelt kérdés
Alfaparf 2-es, azaz sötétbarna vagyok jelenleg,de feketésnek tűnik, viszont világosbarna szeretnék lenni. Magamnak szoktam festeni a hajamat fodrászfestékkel, van fodrász barátnőm, tőle kértem tanácsot. Azt mondta, mindig eggyel világosabb festéket vegyek, amíg el nem érem a kívánt színt, és a festékhez 9%os oxit keverjek. Viszont sok fórumon olvastam, hogy le kell szivatni, hogy befogja, de azt nem akarom. Szerintetek ez működni fog?? eddig 6 %os oxit vettem hozzá, a 9es szőkékhez van, gondolom azért ezt javasolta, hogy világosítson.
2011. ápr. 15. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos,h le kell szivatni... vagy marad a lenövesztés. :S Sajnos én is ebben a cipőben jártam. Sötétbarnának mondott festékkel festettem a hajam, de fekete volt igazából. Majd leszivattam, ronda neonnarancssárgás barnás színe lett. Eldöntöttem, hogy többé nem festetem. Lehet, hogy egy ideig ronda lesz, de 1, 1,5év múlva szép és egészséges hajam lesz. Egyébként kb 15 cm-t vágni kellett belőle, pedig gyönyörű majdnem derékig érő hajam volt. :S
2011. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, ahhoz képest, hogy 3-ból 1 fodrász mondta, hogy nem kell leszívatni a hajam, így is lehet világosítani, neki volt igaza:) sötétbarna lettek, és pár hónap múlva világos lehetek:):)
2011. ápr. 21. 15:44
 3/3 A kérdező kommentje:
*lettem
2011. ápr. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!