Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam hajmosás után nagyon...

A hajam hajmosás után nagyon jól áll, viszont másnapra például teljesen lelapul, viszont észrevettem, hogy . Van ilyen? 16/F

Figyelt kérdés
A hajam hajmosás után nagyon jól áll, viszont másnapra például teljesen lelapul, viszont észrevettem, hogy pl. Csikó Szabolcs-nak is milyen jól megáll a haja, és azt kérdezném megg, hogy ezt hajfixálóval lehet elérni? Ha igen akkor ilyet lehet külön férfiaknak és lehetőleg illat nélkül is van? És hol lehet ilyet venni milyen áron?
2009. dec. 17. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
próbáltam már úgy hogy este, vizes hajjal beszárítottam, jó is lett, de reggelre semmi sem maradt belőle.
2009. dec. 17. 21:15
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

huhh... kis ratyi. :)

HAJHAB! öcsém, hajhab. beszárítod, és megtartja a formáját, de nem olyan erős mint a zselé.

illatokban nem vagyok otthon, én a studio line-t használom, sztem jó illatú. ha neked nem tetszik, akkor fújj a hajadra egy parfümöt.

2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ilyet hol lehet venni? egyébként azért nem akarom hogy illata legyen emrt nemakarom hogy mindenki így észrevegye hogy ilyet használok
2009. dec. 17. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

te tényleg ennyire fogyatékos vagy???

dm, rossmann, tesco, ilyesmi.


egyébként nem kell szégyellni, hogy langyi vagy...

2009. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Drogériákban , DM, Rossmann biztos kapsz.

Válogathatsz is, sokféle van.

2009. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy fogyatékos vagyok amiatt mert eddig még nem foglalkoztam ilyesmikkel, mindenesetre kösz az értelmes válaszokat, majd kipróbálom :)
2009. dec. 17. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
szreintem meg te vagy a fogyatékos, hogy így letolsz valakit mert kérdezni merészelt egy kérdezős portálon..
2009. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

figyi a hajhabtól csak akkor marad olyan amikor megcsinálod. alszol egyet és megint összeesik meg lelapul, vagy elalszod és elaludt fizurád lesz.

senkinek sem marad úgy napokig a haja, a csikó szabinak sem.

minden nap reggel megkell csinálni. de amúgy használhatsz zselét is, az természetes a férfiak körében. hajzselé, szintén a teszkóból, vagy rossmannból.

2009. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
zselét már próbáltam, de nagyon nem jött be.. vizes jellegű lett tőle a hajam.
2009. dec. 19. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:
nem olyan hajat akarok, hogy az összes hajam égnek álljon, hanem csak elől ne legyen lapos, hanem egy kicsit legyen "magasabban"
2009. dec. 19. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!