Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki már próbálkozott...

Valaki már próbálkozott otthon a szőkítőporozással sikeresen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Fekete (festett) hajam van és szeretnék belőle vöröset csinálni!Azt már hallottam hogy káros a hajnak, és nem ajánlott de kihullott e vkinek!Vagy ha nem is vöröset csinálni belőle de egy kis világosítást csinálni szőkítőporral!VAgy ha tudtok vmilyen színlehúzó cuccot!Legfőképpen a vörös mellett szavazok hisz ha vöösre szívja le a szőkítőpor akkor arra még ráfestenenék egy tubus vörös festéket!!!
2009. márc. 3. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia,én rendszeresen használok szőkítőport.most már csak melirra,mert az a kedvencem,de azelőtt használtam világosításra,majd a kívánt színű hajfestéket fölkentem.Én nagyon elégedett vagyok a szőkítőporral,soha nem csalódtam benne.egyébként majdnem fekete az eredeti hajszínem,mikor lenő a melír nem elég csak szőke festéket használnom,kell hozzá a por is.és mindig nagyon jól sikerül.
2009. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, probald ki a Loreal Efassor-t, ez leszedi a feketet es nem olyan karos,mint a szokitopor, de akarmivel is csinalod kerj segitseget valakitol mert,ezeket egyenletesen es gyorsan kell felvinni, mert kulonben foltos lesz a hajad!
2009. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sötétbarnás a hajszínem, szinte szinte fekete...

Júliusban a testvérem 2 tincsemet megfestette szőkítőporral, és azóta minden hónapban ugyanígy.

Nem hull, nem lett semmi baja a hajamnak, de én is hallottam olyat hogy károsítja. Biztosan függ a hajtípusod mennyire érzékeny meg samponok, meg minden egyéb. De nekem nem vörös lett, hanem tiszta szőke. Az attól is függ, hogy mennyi ideig hagyod a hajadon a festéket, mennyire szőkíti ki. A vörös festékről nem tudok sajna semmit mondani, mert azzal semmi tapasztalatom, de kábé féléve szőkítőporozom és semmi baja a hajamnak.


Mindenesetre sok sikert!! :)

2009. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok, még egy ennyit hozzatennék:

Persze a használati utasítás szerint csinálJÁTOK mert azt tanácsolom ne egyedül csináld. Valakit kérj meg és ahogy kikevertétek az oxi krémmel a port amikor felkentétek fóliázzátok le, mert az egyik barátnőm haja így lett ronda. Csak szimplán csinálták és annyira ronda színe lett hogy levágatta a haját kicsi kicsire.



Mégegyszer sok sikert :)

2009. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
miért nem kent fel hajfestéket?én mindig azt csinálom porozás után,hiszen tényleg nem szép csak porral csinálni.a por világosításra jó,nem szimpla festésre :)
2009. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
csak óvatosan barátnőmnek így lett foltos és színváltós haja:I
2009. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Otthon semmiképp se próbáld ki a szőkítőport, mert csúnya vége lehet! Hidd el, sajnos tapasztalatból beszélek! :( A festett fekete hajamat akaratam én is vörösre festeni és előtte szőkíteni kellett. A hajam leégett, majdnem 30 centit kellett levágni belőle. Ez majdnem egy éve volt, a hajam azóta is csúnya, hiába festem vörösre, 2 héten belül ledobja a festéket. Ha szőkíteni/világosítani akarsz, szerintem jobb, ha szakemberre bízod.
2009. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon :) Mindenkinek! :) Majd meglátom mi lessz :)
2009. márc. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!