Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem a pattanásaimat...

Mivel kezeljem a pattanásaimat, amitől végleg/tartósan elmúlnak? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
A bőröm elég problémás:zsíros és néha még száraz is.
2011. ápr. 17. 14:46
1 2
 1/14 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
zynerit. orvos írja fel, isteni. kipróbáltam, aztán barátnőm is, azóta kérjük a recepteket mindenkinek :D elég heti 1x vagy 2x használni, később meg csak mondjuk hetente, aztán én már ott tartok, hogy olyan szép a bőröm, hogy csak akkor használom mikor eszembejut.
2011. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem a skinoren krém is kb bejött, ezt is orvos írja fel, de nálunk mondjuk kiadja a patikus simán is.
2011. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ez a bőrdtől függ. amit a legelső hozzászóló írt én azt kb másfél éve használtam de épp h csak egy kicsit segített. aztán egy évig kb még vagy 5 dolgot kipróbáltam(amit természetesen orvos írt fel) de semmi.. aztán a végső megoldásnak azt mondta az orvos h szedjek roaccutan-t.. már egyik barátnőm is szedte korábban és semmi sincs az arcán. én 4 hónapja szedem és a változás hatalmas, sőt már szine el sem hiszem...

azt tudni kell h szárítja a bőrt de én regglente bekenem az arcom krémmel és úgy jó egyedül a szám az ami nagyon-nagyon ki van száradva tőle.. ezen kívül mióta szedem heti két alkalom helyett elég 1 szer megmosni a hajam és még egy hét után sem látszik semmi sem rajta ( de jobb szeretem azért megmosni)

szóval én ajánlom ha tényleg nagyon rossz a helyzet!!!!!! de csak akkor!!!!!!

2011. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!És ezt bőrgyógyász írta fel nektek vagy sima házi dokival is fel lehet íratni?
2011. ápr. 18. 08:51
 5/14 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
háziorvos felírhatja, de azért nem ártana megnézetni egy bőrdokival.
2011. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én írtam a hosszőt:D nekem az összeset bőrgyógyász írta fel. szerintem érdemes elmenni.
2011. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A teafaolaj is szuper ;)
2011. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 félénk srác válasza:
és ez a zynerit menyibe kerül kb és ez krém vagy tableta vagy arc lemosó.nekem elég problémás a böröm és nagyon ídegesit hogy ot vanak szóval ez igy most nagyon érdekel :) :D XĐ
2011. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Zynerit: Fogyasztói ár 1719 Ft

Támogatott ár 1289 Ft (nem tudom mi a különbség)

Nekem ami sokat használ, az az Aknesol (dm-ben lehet kapni), és az Akneroxid (patikában). Már pár nap után látszik a hatásuk.

2011. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is használtam az Aknezolt, de nem volt nagy hatása.Én úgy tudom, hogy a támogatói ár az az amikor a szakorvos írja fel és így olcsóbb mint ha vény nélküli ár.(de nem biztos)
2011. máj. 13. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!