Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltüntetni végleg...

Mivel tudom eltüntetni végleg a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék alapozót vagy ilyen sminkelős dolgokat...
2011. jún. 18. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Sajnos végleg nem lehet eltüntetni, mert nem tudni mikor van olyan kedve a bőrödnek hogy kijön 1-2 pati. Megelőzni lehet, de akkor is előfordulhat 1-2, nagyon kiszámíthatatlan. Én is nagyon tisztán tartom a bőröm, igyekszem mindig hidratálni, mégis gyakran jönnek ki pattanások..én ilyen vagyok :(

2011. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Végleg nem sok esély van rá, esetleg úgy, ha szeded a Diane-35 nevű fogamzásgátló tablettát. Amíg azt szedtem egy darab pattanásom sem volt, míg előtte tele voltam. Teljesen kitisztította az arcomat. Csak ez a megoldás létezik, de ha már nem szeded, akkor újra jöhet ki néhány pattanás, mivel újra elkezdenek dolgozni a hormonok benned. Ha életed végéig szednéd ezt a gyógyszert, akkor nem jönnének a pattanások. De gondolom szeretnél gyereket is majd...

Semmilyen kence nem tudja végleg megszüntetni a pattanásokat, csak belsőleg lehet ezt elérni a tabletta szedésével. A külsőleg használt kencék csak arra jók, hogy ideiglenesen megszüntessék vagy enyhítsék a pattanást, de attól még ugyanúgy ki fognak jönni újabbak.

2011. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyúzás...
2011. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért hormontartalmú fogamzásgátlót csak úgy senkinek nem ajánlanék pattanások ellen, legjobb, ha szakemberre bízod, elmész bőrdokihoz, és felíratsz egy jó kenőcsöt. Nekem izotrexint ajánlottak, nagyon bejött, éjszakára kell felkenni, reggelre már szemmel látható az eredmény.
2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.:)
2011. jún. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!