Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampon/balzsam/pakolás zsíros...

Sampon/balzsam/pakolás zsíros tövű, töredező és tartás nélküli hajra? :S

Figyelt kérdés

eddig ezeket használtam: syoss volume, syoss shine, syoss repair, elséve tükörfény, balea barackos. mindhez vettem balzsamot is.

egy ideig (2-3 mosásig) viszonylag jók voltak, de aztán semmi fény, semmi tartás, töredezés, stb.


dúsabb, fényesebb, rugalmasabb, egészségesebb hajat szeretnék.. milyen termékeket használjak?


2011. ápr. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alfaparf termékek jöttek be Semi di Lino pakolást és hajvégápolót használok, fodrászcikk boltban szoktam beszerezni. Ezek a professzionális hajápolók klasszisokkal jobbak, mint a drogériákban kapható agyonreklámozott cuccok. És ami még jót tett, hogy ha fodrászhoz megyek melegollóval vágatom a hajvégeimet, azóta láthatóan kevésbé töredeznek a hajszálaim.
2011. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a Kallosnak van már saját hajápoló termékcsaládja,ezeket fodrászok használják de akárki szabadon hozzájuthat és egyáltalán nem drága,kisebb nagyobb kiszerelésben is megvásárolhatod ahogy neked tetszik.Énis sok hajápoót kipróbáltm már de ez lett a befutó,nagyon megvagyok elégedve vele:)
2011. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rákerestem erre az Alfaparf-ra és sajnos nem kapható nálunk sehol. (Zala megye) esetleg lehetne rendelni valahonnan? :D a közelemben csak Ro-Ma fodrászkellékes van. egyébként ezek az Alfaparf termékek mennyire drágák?

a 2. válaszolónak is köszönöm szépen, próbáltam már, nem volt eredményes. :/ azért köszi :)

2011. ápr. 18. 14:15
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis nem azt a termékcsaládot, de én nem szeretem. :D
2011. ápr. 18. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte minden fodrászcikkes boltban tartanak Alfaparf termékeket. Attól, hogy a neten nem találtad ha bemész egy ilyen jellegű boltba szerintem fogsz találni. Nem a legolcsóbb kategória, pl. az 500 ml-es pakolást legutóbb 3.600 Ft-ért vettem, de ha figyelembe vesszük, hogy kevesebb is kell belőle, mint a drogériás cuccokból, akkor már nem is olyan drága. Egyébként megnéztem a neten is, sok helyről lehet rendelni, de érdekes módon drágábban, mint pl nálunk, pedig ez kisváros.

Pl. itt: [link]

2011. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!