Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a toredezett...

Mit tegyek a toredezett hajvegek ellen?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy az en hajtipusom olyan gondor fele,de nem all jol,olyan ossze vissza all,nem szep,es egyenesitem,es gondolom ettol toredezett a vege. Vagassak belole? Akarom,hogy hosszu legyen a hajam,valltol lejebb er .
2011. ápr. 18. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
vágasd le a töredezett végeket,ha egészséges hamar visszanő:) és amikor vasalod használj ehhez való cuccokat hogy ne roncsolja annyira
2011. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy vasalod, vagy növeszted, ez van.


A hajvasalásnál még a hetente történő szőkítés is kíméletesebb. Nem tudom, ki találta ki ezt az ostobaságot, de jó nagyot kaszál vele ő is, meg a fodrászok is.


A töredezett végeket mindenképp vágasd le, és növeszd a hajad göndören. Hidd el, hogy az gyönyörű, főleg ha természetesen göndör, és nem dauer!


Aztán ha olyan hosszú, amilyenre akarod, akkor egyszer-egyszer nem akkora vétek kivasalni.


De hajat növeszteni ÉS vasalni kb. annyira lehetetlen, mint csak sütit enni, és lefogyni.

2011. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, folyamatos vasalással együtt elég nehéz növeszteni, mert szétégeted, ezért töredezik. De talán enyhíthetsz rajta ha először is levágatod az eltöredezett részeket (muszáj, különben csak még tovább törik), és utána használsz a hajadra valami hővédő krémet. Nem tudom mennyire hatásosak ezek a krémek, vagy balzsamok, stb., de több mint a semmi :)
2011. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:54 vagyok

Egyébként megértem, hogy vasalod, nekem is göndör hajam van, de fél nap alatt kinyúlnak a hullámok és nagyon csúnya lesz.. De nekem meg nem marad meg ha kivasalom, hiába használok rá akármilyen egyenesítőt. Úgyhogy nekem marad a göndör, ez van :)

2011. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
levagattam..most hogy erositsem a hajszalaimat? Nem egyenesitem most egy jo darabig,csak ha buli lessz,deaz egy honapba egyszer,2szer...az nem annyira nagy baj,ugye? Az AVON-tol hasznalok Advance Techniquest...az jo?
2011. máj. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!