Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék szoláriumba járni....

Szeretnék szoláriumba járni. Első alkalmakra hány perc az ideális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én elsőnek 6 percre mentem.

Bekentem azért a hátam és a vállam naptejjel, hogy ne égjek le. Szerintem első alkalomnak ez nagyon elég. (am nekem egy kicsit sok is volt elsőre...xD)

2011. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem elsőre mindenképp 3-4 percre menj, a szemedet csukd be szolizás közbe, és jó ha használsz naptejet/napolajat. Ha állóba mész nem nagy túl macerás, a fekvőben viszont figylej arra, hogy ne egy helyben maradj végig, hanem forgolódj kicsit, mert foltosan éghetsz le. A fekvőkben arcbarnitó van, azt használd maximumon, mert akkor szép aranybarna lesz az arcod, Valamint azt sem árt megkérdezni, hogy mikor volt csőcsere, hisz az is rengeteget számit. :) Remélem segitett ez a pár sor. Mint rendszeres szolizó szerintem ennyi a titok :)
2011. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam először idén. Eléggé kifehéredtem a tél alatt. 15 percet voltam meg is lett az eredménye:) Nem tudom hogy fogok aludni. Én is inkább 6 percet javaslok kezdésnek, főleg ha nagyon fehér a bőröd.
2011. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!