Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a kulonbseg az allo es a...

Mi a kulonbseg az allo es a fekvo szoli kozott? Kezdesnek melyiket ajanljatok?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy az alloban csak 5percet lehet eltolteni.. az azert van mert olyan eros?
2011. ápr. 18. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álló erősebb, mint a fekvő, általában.

Én fekőbe járok, mert a lábam ott barnul jobban, hátránya ugye, hogy több időre kell menni, de legalább fekszel :)

2011. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az, hogy a fekvőbe ugye mindenki belefekszik, az állóhoz meg nem kell hozzáérni. Én emiatt az állóra szavazok, tudom, hogy tisztítják, de akkor se tudhatom, hogy ki izzadt benne előttem.
2011. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahova en jarok ott mindenki utan alaposan kitisztitjak.. csak hat oat is hallottam hogy van aki allergias arra a tisztitora :S
2011. ápr. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!