Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások mennyivel gyorsab...

A pattanások mennyivel gyorsabban tűnnek el ha kinyomom őket az arcomról?

Figyelt kérdés
El akarom tüntetni őket szerek nélkül!
2011. jan. 15. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát jókérdés... nekem van emylik lassan megy le van amelyik gyorsabban. Kinyomom ha úgy áll aztán arcszesszel bekenem 2-3x és így nekem hamarabb eltűnnek. Azt még nem próbáltam h nem nyomom ki mikorra tűnik el de biztos később mintha nem nyomnád ki.
2011. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.A lényeg, hogy mielőtt kinyomod tisztítsd meg a bőröd,és a körmödet is,nehogy elfertőződjön és begyulladjon utána!


2.És CSAK AKKOR nyomd ki,ha már teljesen beérett (amikor már ilyen sárga a közepe),ha előbb nyomod ki akkor újra kijön,és csak csúnyább lesz,meg bepirosodik.


3.Miután kinyomtad arcszesszel fertőtlenítsd!


Érdemes naponta arctisztítóval áttörölni az arcod fürdés után, és 1-2 hetente bőrradírozni is!

Remélem segítettem =)


Ja és én 15/L vagyok,és nincs tele a fejem pattanásokkal (jó néha van pár), pont ezért,mert megfelelően ápolom. És nem is használok túl sok mindent csak arctisztító meg bőrradírt. Szóval ha nem is vagy kamasz,de fiatal vagy sokkal szebb lesz a bőröd,ha esténként így letisztítod,főleg mivel a smink is eltömítik a pólusokat =))

2011. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok Bocsi a kérdésedre nem válaszoltam =)

Szóval ha így megfelelően leápolod,és megtisztítod előtte a körmöd,és nem nyomod ki túl hamar...na akkor gyorsan elmúlik,viszont ha koszos kézzel,és koszos bőrrel szétgyalázod,mielőtt beérne(addig használj korrektor,vagy alapozót) akkor begyullad ronda lesz,és akár hetekig is rajtad maradhat



(Még egy trükk: ha néha,amikor ráérsz,és van hozzá energiát kamilla teával gőzölhetsz is! megcsinálod a teát,majd amikor még jó forró fölé hajolsz a gőzének,pléddel letakarod magad 20-30 percre...Méregtelenít,és gyulladáscsökkentő is =) És a hajadra is jó ha leöblíted vele nem muszáj kimosni,de akkor elég kócos lesz =) )


Nem tudom, hogy végigolvasod e a "regényeimet",de remélem segítettem :D

2011. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!