Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen hajszín? Imádom...

Ez milyen hajszín? Imádom emma watson haját. Valami hasonló színt szeretnék az én hajamból. Csoki barna hajam van. (nem festett) hogyan tudnék valami hasonló színt elérni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 20. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép a haja.


Nézd meg ezt:

[link]


Neki is aranyosan csillog. Nem tudom, mennyire fogná be, általában azt mondják, világosabbat válassz, mint amilyet szeretnél, hogy elérd a kívánt színt.

2011. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
normál hajfestékkel még nem volt befestve a hajam csak ilyen 28 hajmosásos színezővel, és az is nyáron, mert nagyon félek,hogy mi van ha nem a kívánt hajszínt kapom. plussz tudom én is,hogy sötétebbet nem fogja be úgy a világos...
2011. ápr. 20. 12:28
 3/3 anonim válasza:
Hidrogéneztetni nem lehet? Hátha beválna.
2011. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!