Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valamilyen mód feketére...

Van valamilyen mód feketére festett hajamat szőkítés nélkül világos barnára tudjam varázsolni?

Figyelt kérdés
Volt már, h egyszer az egészet szőkítettük, de nagyon rossz állapotba került. Ezért több árnyalat után visszafestettük. Bnőm szerint, aki fodrásznak tanul nem kéne most egy ideig bolygatnom, de nagyon szeretném világosítani.
2011. ápr. 20. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jàrtam màr ùgy, hogy sötétebbre sikerült a hajszinem. Ugy oldottam meg, hogy veszek teljesen szõke hajfestéket, jobb màrkàkból. Igy valamennyit sikerült vilàgositani. De attól függ mennyi ideje festetted. Ha van 1 honapja vagy 2 hete, nyugodtan próbàld ki. Nekem bejött.
2011. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lorealnak van egy világosító porja körübelül 800 Ft.

Kérdezd meg fodrászkellékesnél

2011. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A megoldás:Effasor.

Ez a modern hajszőkítő,ennél jobb nincs.

2011. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!