Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném borotválni az...

Le szeretném borotválni az intim szőrzetem. Mire figyeljek, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Még nem nagyon csináltam ilyet.

Most elég bozontos :D de szeretném leborotválni (teljesen).

Epilátort, gyantát én nem bírom ki, azért borotvára teszem a voksom.

Ha elkezdem utána mindig kell, ugye?

Mire lesz szükségem?

Hogyan kezdjek hozzá?

Merre kell húzni a borotvát?


Lány vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 4. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Célszerű először ollóval rövidebbre nyírni. Mindenképpen szerezz hozzá borotvapamacsot és legalább kétpengés borotvát. (Nekem a Rossmann saját márkájú női kétpengése vált be.) Nem kell mindig, én például úgy hetente szoktam, de nekem lassan is nő vissza. Kezdd úgy, hogy mindenfele bevizezed a szőrt, majd ülj a kád szélére, szembe tedd fel terpeszbe a lábaidat. A pamaccsal habosíts fel bőven tusfürdőt, intim mosakodógélt vagy borotvahabot, majd kend be mindenfele. Felülről kezdd leszedni a szőrt a növés irányával megegyezően. Célszerű először a vénuszdombról, majd a nagyajkak oldaláról, végül magukról az ajkakról leszedni. Ha úgy érzed, hogy nehéz a nagyon alul levő területekről eltávolítani a szőrt, akkor használhatsz kistükröt, de tapintással is bőven elég ellenőrizni. Érdemes egy-egy felületet többször pamacsolni, hogy bőven legyen rajta hab.

Ha érzékeny a bőröd, akkor a művelet végeztével érdemes egy csepp kis testápolóval vagy bőrnyugtatóval bekenni az egészet.

A nagyajkakról kicsit nehéz lesz először leszedni, de ha a másik kezeddel kicsit megfeszíted a bőrt rajta, akkor könnyebben fog menni. Idővel majd belejössz, és gyorsan fog menni, de először szerintem 20-30 percet el fogsz vacakolni vele.

2009. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Olyan pamacsot dm-ben tudok venni? és olyan mint ami a pasiknak is van archoz, ugye? vagy ez miben más?

2009. márc. 4. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, persze, bárhol vehetsz, elvileg mindenhol lehet kapni.
2009. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. márc. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!