Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtetek szoláriu...

Hány évesen kezdtetek szoláriumba járni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
17-18 körül lehettem,addig nem is akartam.most se viszem túlzásba
2011. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
minek szoláriumba járni? A fehér bőr szép.
2011. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
nincs kifejezetten fehér bőröm,átlagos színű,de szeretem ha picit barnább,nem vagyok pirított r@@banc ahogy Kiss Ádám fogalmaz :D:D:D:D:D:D:D:D
2011. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
16 voltam
2011. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
én is a fehéret szeretem most az a divat:P ahogy a hidrogénezett melírozott haj is a múlté lett most a vörös a trend,vörös hajhoz meg nem illik a szolis bőr.
2011. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:) most 21 vagyok és napbarnított a bőröm:)
2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem sosem érdekelt mi a divat,nem aszerint öltözködöm,hanem amiben jól érzem magam...hülyeség a divatot majmolni...sötétvörös hajam van ahhoz nagyon jó a barna bőr,a világos vörös hajúaknak meg amúgy is nagyon fehér a bőrük,érzékeny,nem is szolizhatnak,mert ezzel a bőrtipussal nem engedik...
2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18, rákattantam!:D Sokkal szebb a barna bőr, mint a fehér, nem mellesleg vékonyabbnak tűnik az ember barnán!:) Csillámló testpermetet szoktam még magamra fújni szoli után, és hát.. meg kell hagyni csodaszép a bőröm!:D Jobban is érzem magam, mint amikor falfehér voltam.:)
2011. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én se követem a divatot,de nagyon fehér a bőröm és ez már minden csak nem szép... és 17 évesen voltam először,általában tavasszal szoktam csak járni, nyáron ott a nap,ősszel-télen pedig csak hébehóba :)
2011. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!